Schlosser Robert (Planá u Mariánských Lázní 1880 - 1943 Praha)
U klavíru, signováno a datováno vpravo nahoře Schlosser 1915, tužka, tuš a běloba/papír, 44 x 34 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |